Кабмін планує запустити процес відновлення і демонтажу будівель, пошкоджених внаслідок війни

Поділитися:

Уряд прийняв постанови, необхідні для організації робіт з відновлення чи демонтажу будівель і споруд, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф

Про це пише пресслужба Міністерства розвитку громад і територій.

Як зазначається, зараз Кабмін активно працює над тим, щоби процес відновлення інфраструктури, зруйнованої та пошкодженої внаслідок збройної агресії рф, розпочався якнайшвидше.

19 квітня урядом були прийняті розроблені Мінрегіоном постанови, необхідні для організації робіт та проведення демонтажу зруйнованих будівель і споруд.

“Хоча на території України тривають бойові дії, нам важливо вже зараз розпочати відновлення зруйнованої та пошкодженої інфраструктури у звільнених областях. Зокрема, житлових будинків, шкіл, лікарень та об’єктів критичної інфраструктури”, – заявляє Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

За словами Чернишова, ухвалені постанови дозволять прийняти обґрунтовані рішення щодо відновлення пошкоджених об’єктів або їх демонтажу, а також спростити процедуру експертизи проєктної документації та пришвидшити розроблення проєктів відновлення пошкоджених об’єктів.