Кабмін пропонує президенту звільнити Бриля та голів ще 12 ОДА

Поділитися:

Кабінет міністрів підготував президенту України Володимиру Зеленському подання про звільнення очільників 13 областей. Серед запропонованих до звільнення голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль.

Про це сказав на засіданні уряду 5 червня прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє «Українська правда».

Ми сьогодні подаємо президенту на звільнення ряд голів обласних державних адміністрацій і очікуємо на те, що Адміністрація президента спільно з секретаріатом Кабінету міністрів опрацює механізми відбору нових претендентів на посади голів ОДА, щоб ми спрацювали достатньо оперативно. В областях мають бути відповідальні управлінці, – сказав прем’єр.

 

Закон передбачає, що тут є поєднана процедура: погодження урядом і призначення президентом, тому ми якнайшвидше проведемо всю підготовчу роботу. Відповідні доручення секретаріату Кабінету міністрів і міністру Кабміну я надав, – додав Гройсман.

Прізвища губернаторів при цьому прем’єр не назвав. Урядовці пояснили, що тимчасово обов’язки очільників областей будуть виконувати чинні заступники голів ОДА.

У свою чергу міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко повідомив УП, що уряд затвердив подання на звільнення голів Львівської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Волинської, Миколаївської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської обласних держадміністрацій та зробить відповідне подання президенту.

“Зараз перед нами стоїть спільне завдання якнайшвидше знайти фахових управлінців, які будуть нести відповідальність за регіон”, – сказав Саєнко.

Читайте також: 

• Рейтинг голів ОДА по виконаним обіцянкам: яке місце у Бриля

• Депутат Запорізької міськради від БПП став обласним координатором “Голосу” Вакарчука

• Запорізький Helper Данило Щербаков планує обиратися до ради