Кадрова політика та “Велике будівництво”: Гончарук назвав основні, на його думку, помилки Зеленського та Уряду

Поділитися:

На думку колишнього Прем’єра Олексія Гончарука, зараз Володимир Зеленський та Уряд припускаються двох головних помилок: повертають окремих людей “з нафталіну” та недостатньо адмініструють “Велике будівництво”.

Про це Гончарук сказав у ефірі телеканалу  Ukraine 24.

Я вважаю, що він зараз дуже помиляється щодо людей. Кадрова політика у сьогоднішньому уряді дуже непокоїть – це, фактично, повернення окремих людей “з нафталіну”. Окремі з них мають сумнівну репутацію, деякі працювали з Януковичем, – сказав колишній голова Кабміну.

Крім того, за словами Гончарука, “старі” люди повертаються, зокрема, і у податкову, яка починає тиснути на бізнес. 

Ще одним недоліком у роботі Уряду, Олексій Гончарук вважає недостатню увагу до “Великого будівництва”, зокрема на об’єктах у регіонах.

Зараз багатьом програмам, які ще ми започатковували не приділяється належної уваги. Теж велике будівництво: до прикладу, у блоці що відповідає за дороги є нормальний менеджер і справи йдуть добре. Але по окремим об’єктах, особливо у регіонах, більше показухи, – говорить колишній Прем’єр.

Читайте також:

• “Замість бліцкригу, Україна погрузла в виснажливий та довготривалий процес”, – експерт з децентралізації про “примусове” об’єднання, скасування РДА/ОДА та фінансування громад

• Під ВР вимагали відставки голови МВС Арсена Авкова: спалили “міліцейський бобік”

• Росія – штучне утворення, яке розвалиться “за нашого життя”, – голова РНБО Данілов про завершення війни на Донбасі