Колишній запорізький нардеп порівняв Буряка із Сіном формату 2014-2015 років

Поділитися:

До нової команди міського голови Запоріжжя Володимира Буряка можуть увійти депутати, які набрали на парламентських виборах 1,5%-2,5% голосів та послідовно критикували Буряка протягом своєї каденції. Сама ж ситуація з пошуком “нових” людей “нагадує Олександра Сіна формату 2014-2015, який теж шукав нову команду.

Такі думки на своїй сторінці у фейсбуці висловив колишній запорізький нардеп від БПП Ігор Артюшенко.

Зокрема, на думку Артюшенка, нова “команда” Буряка на 100% відрізняється від тої, з якою міський голова йшов на парламентські вибори 2019 року. Крім того, колишній нардеп зауважує, що більшість з тих, хто може увійти до нового об’єднання, раніше активно критикували Буряка.

Всі обличчя нової “команди Буряка” – це принципові борці з Буряком 2015-2019. Так нещадно і принципово вони критикували, виступали, заявляли та писали кляузи на міського голову, що тепер вирішили об’єднатись і задушити очільника міста в обіймах. Отака от принципова любов, – йдеться у повідомленні.

Також Артюшенко зауважує, що новими соратниками Буряка можуть стати люди, які на тих же місцевих виборах набрали 1,5%-2,5% голосів замість 10% відсотків що мала тодішня “команда Буряка”.

А якщо серйозно, то з болем думаю про гроші запоріжців, які вони віддали в бюджет міста. Бо нова команда міського голови голодна, нерозбірлива в їжі і чудово розуміє, що у них є тільки півроку на харчування. (…) чомусь згадується Олександр Сін формату 2014-2015. Той теж шукав нову команду та кістки зі столу розкидав, – зазначає Артюшенко у своєму дописі.

Читайте також:

• Заступники запорізького мера подякували депутатам за “незвільнення”

• Міський голова Запоріжжя закликав депутатів утворити міжфракційне об’єднання та хоче вести його на місцеві вибори

• Депутат Запорізької міськради повідомив, що у 5-й міській лікарні значно зросли збори з пацієнтів до благодійних фондів