Компанія, згадана у “плівках Єрмака” розповіла про наслідки скандалу

Поділитися:

У компанії KTL Ukraine, яка фігурує на “плівках Єрмака” говорять, що після виходу розслідування Bihus.Info не спілкувалися з Денисом Єрмаком, а сам скандал завдав репутаційних втрат, але не наніс фінансових збитків. Наразі компанія продовжує працювати по своїх контрактах включно з угодами з ТІС та Maersk.

Про це йдеться у відповіді KTL Ukraine на запит “Гетьмана”.

Зокрема у розслідуванні йдеться, що значна частина зустрічей “команди Єрмака” присвячена обговоренню можливості припинення бізнесового росту компанії ТІС і впливу в Україні однієї з найбільших в світі контейнерних компаній – данської Maersk. Нищити зв’язки двох компаній Єрмак з помічниками беруться нібито в інтересах конкурентів – одеської фірми KTL Ukraine.

У KTL Ukraine зазначили, що після виходу розслідування Bihus.Info представник компанії  не спілкувалися з Денисом Єрмаком щодо інформації повідомленої журналістами чи з інших питань.

Компанія KTL Ukraine НЕ спілкувалася з Денисом Єрмаком ні по публікації, ні з якихось інших питань. Своє ставлення до ситуації KTL Ukraine сформулювала у своїй офіційній позиції, яка була розіслана в ЗМІ, і яку ви безумовно бачили, – йдеться у відповіді на запит.

Своє спілкування з “представником” Дениса Єрмака Володимиром Лебедєвим у компанії пояснили тим, що у вересні 2019 року, Лебедєв готувався до конкурсу на вакантну посаду в «УкрТрансБезпеці», і збирав інформацію про проблеми в транспортній галузі. “Він зустрівся із нами як з одним з учасників ринку транспортних перевезень. Лист до пана Лебедєва був розміщеній на офіційній сторінці Фейсбук KTL Ukraine. Текст листа додається”, – зазначили в KTL Ukraine

У тойже час, у компанії зазначають, що наразі від скандалу не отримали матеріальних збитків, тільки репутаційні, але говорять, що відносини з партнерами залишилися стабільними. Також у штатному режимі, йдеться у релізі, триває співпраця з ТІС та Maersk, яких, начебто мав “вибити” з ринку Денис Єрмак.

Щодо розслідування Bihus.Info повідомляється, що наразі юридичною службою KTL Ukraine надіслана вимога щодо спростування недійсної інформації. У разі ігнорування вимоги, компанія планує звернутися до суду.

Що було раніше:

“Слуга народу” Гео Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких чоловік, схожий на брата глави ОПУ Андрія Єрмака – Дениса Єрмака – проводить переговори про працевлаштування неназваних осіб на певні посади в органах влади. Єрмак заявив, що звернеться із заявою до СБУ та ДБР через відео.

Після того, як нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос опублікував відео на якому брат голови Офісу президента, начебто, “продає” державні посади, силовики відкрили уже 5 кримінальних проваджень. Чотири з них проти самого Лероса.

Депутати “Слуги народу” направили звернення до Офісу генпрокурора, ДБР, САП та МВС з вимогою перевірити факти в оприлюднених нардепом Гео Леросом відеозаписах та притягнути  до відповідальності винних, а не самого Лероса.

Журналісти Bihus.Info на підставі відео отриманих від Гео Лероса повідомили, що брат керівника Офісу Президента Андрія Єрмака Денис у серпні-жовтні 2019 року взявся організовувати кампанію по знищенню бізнесу найбільшого приватного порту України “ТІС”, що знаходиться в Одесі, і його міжнародних партнерів.

Читайте також:

• Обіг кафе та ресторанів упав на 73%, могли закритися 30 тисяч закладів

• Kasta.ua, Omnicore і Хорошоп запустили програму створення онлайн-магазинів – хочуть допомогти продавцям у кризі

• “Слуга народу” у Раді не розвалюється та не розколюється, а у різних депутатів є різні думки – Корнієнко