Костянтин Бриль прощається з посадою голови Запорізької ОДА?

Поділитися:

Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль повідомив, що найближчим часом може піти з посади. Він подякував своїм однодумцям та противникам, відзвітував про успіхи, яких Запорізька область досягла за час його каденції.

Два відповідних повідомлення з’явилися на сторінці Бриля у Facebook близько 24.00 5 червня.

Найближчим часом я можу піти з посади голови облдержадміністрації. Одночасно маю надію, що головні напрацювання останніх п’яти років не будуть знищені і Україна не повернеться у хибному напрямку, – значеться у першому пості.

У тому ж повідомленні він додав, що рішення про звільнення приймає виключно Президент і поки воно не ухвалене.

У наступному пості Костянтин Бриль відзвітував про зроблене на посаді. Зокрема він відзначає успіхи децентралізації, збільшення надходжень до загальних фондів бюджетів, та розвиток медичної та освітньої інфраструктури.

Також Бриль вказав три масштабних інфраструктурних проекти: завершення будівництва та введення в експлуатацію пасажирського термінала КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя», будівництво найбільшого в Україні річкового зернового термінала компанії «НІБУЛОН» та розширення потужностей ДТЕК, що будує нові ВЕС у Приморському районі.

Раніше “Гетьман” повідомляв, що Кабінет міністрів підготував президенту України Володимиру Зеленському подання про звільнення очільників 13 областей. Серед запропонованих до звільнення голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль.

Читайте також: 

• Рейтинг голів ОДА по виконаним обіцянкам: яке місце у Бриля

• 6 мешканців Запорізької області перемогли у праймеріз нової партії Порошенка

• Депутат Запорізької міськради від БПП став обласним координатором “Голосу” Вакарчука