Кримінальну справу щодо голови правління «Запоріжгазу» Олега Мізіка закрили (відео)

Поділитися:

Орджонікідзевський районний суду Запоріжжя закрив кримінальну справу щодо колишнього голови правління “Запоржгазу” Олега Мізіка. У наглядовій раді підприємства сказали що не мають притензій до колишнього керівника.

Про це пише “ЮА: Запоріжжя”.

Представник наглядової ради «Запоріжгазу» Сергій Ткаченко подав клопотання до судді з проханням звільнити громадянина Мізіка від кримінальної відповідальності через те, що підприємство не має до відповідача матеріальних претензій. Прокурор Олександр Брусняк не заперечував. Справу закрили після першого засідання.

Вони згодились із адвокатами обвинуваченого, що строк пройшов, і ми згодні, що справу треба закривати. А те, що це перша схема вкрадання газу, яку відпрацювали на Запорізькому облгазі, і потім відпрацювали на інших обласних газах, і зараз Нафтогаз має борг на  мільярди гривень. Я впевнений, що потім цей борг Нафтогазу буде героїчно прощений нашими народними обранцями і переложений на наші з вами плечі – зазначив заявник по справі Юрій Щуклін.

Олега Мізіка відсторонили з посади голови правління «Запоріжгазу» – його підозрювали у розкраданнях у великих розмірах на підприємстві. Згідно матеріалів слідства, Мізік у 2014-15 роках організував підробку документів про завищення втрат газу на 3,9 мільонів кубометрів. Цей обсяг оцінили у 26 мільонів гривень.

Читайте також:

• У Запоріжжі мають представити нового голову області: нагадуємо, що про нього відомо

• КП, яке возить чиновників Запорізької обласної ради, просить з бюджету 9 мільйонів: хоче купити нові автівки

• 52% українців вірять, що зарплату до 1 тисячі доларів можна підняти якщо “держава накаже”