Київський UNIT.City отримав 50 мільйонів євро кредиту на будівництво “Інноваційного кампусу”

Поділитися:

UNIT.City отримав 50 мільйонів євро кредиту від Європейського інвестиційного банку. Гроші будуть спрямовані на розвиток парку надсучасних технологій у Києві. Кредит передбачає будівництво академії ІТ-освіти та багатофункціонального офісного простору для технологічних компаній. 

Про це повідомляється на сайті UNIT.City

Кредит спрямують на фінансування проєкту «Інноваційний кампус для України». Проєкт передбачає дизайн, реновацію та побудову нових спеціалізованих приміщень та споруд в парку UNIT.City, що належить холдинговій компанії UFuture.  Проєкт допоможе створити один із найбільших хабів у Центральній та Східній Європі, який поєднає профільну інфраструктуру та інноваційну екосистему для ІТ і технологічних компаній, – йдеться у повідомленні.

У міському просторі на 25 гектарах розмістяться нові офіси стартапів та навчальні IT-центри, високотехнологічні компанії та R&D-центри, інкубатори та акселератори, які сприятимуть розвитку хайтек індустрії в Україні.

Крім того, повідомляється, що проєкт створить 549 постійних та 2400 тимчасових робочих місць, а також опосередковано підтримає 15 тисяч робочих місць у UNIT.City.

Читайте також:

• Єрмак розповів, що в Україні з’явиться покарання за публікацію таємних розмов чиновників

• Український банк потрапив до списку 500 найкращих банків світу

• Дубілет анонсував запуск франшизи фітнес-клубу Smartass (від 200 тисяч доларів за клуб)