«Київстар ТБ» та Viasat дали безкоштовний доступ до дитячих та фільмових каналів

Поділитися:

У зв’язку з пандемією коронавірусу відеоплатформа «Київстар ТБ» відкрила для всіх своїх користувачів доступ до всіх новинних та шести дитячих телеканалів, а також до відеобібліотеки онлайн-кінотеатру ivi без додаткової плати. Оператор супутникового телебачення Viasat також пропонує доступ без додаткової оплати до низки дитячих та фільмових телеканалів, незалежно від обраного тарифного пакету.

Про це повідомляє “Детектор медіа”.

Бібліотека складається з понад 7000 фільмів та серіалів, а пропозиція діятиме з 20 березня по 5 квітня.

Також, щоб підтримати абонентів, які вимушені залишитись вдома на період карантину, оператор забезпечує однаковий доступ до контенту всім користувачам «Київстар ТБ», незалежно від обраного ними тарифу. На сьогодні в тарифній лінійці «Київстар ТБ» є три пакети послуг – «Базовий», «Комфортний», «Максимальний HD».

Для тих абонентів, які користуються послугами «Київстар ТБ» тільки на смартфоні, також доступний тариф без додаткової плати «Легкий», у якому в наявності є 57 телеканалів та базова відеотека. На період з 20 березня по 5 квітня в тариф також додані всі 50 новинних та інших телеканалів, доступних у пропозиції оператора, включно з іноземними. Серед них – розважальні Nickelodeon, Spike, Paramount Channel.

Оператор супутникового телебачення Viasat також пропонує доступ без додаткової оплати до низки дитячих та фільмових телеканалів, незалежно від обраного тарифного пакету. Доступ відкритий на період з 18 березня до 4 квітня.

Зокрема, це пакети «Національний» − популярні дитячі канали Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, та фільмові канали TV1000, TV1000 Action та ViP Comedy; «Сімейний» − дитячі Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, а також телеканали, що транслюють останні новинки світового кіно та входять до додаткового пакету «Прем’єр» – VIP Megahit та VIP Premiere; «Престижний» та «Престижний HD» − VIP Megahit та VIP Premiere.

Читайте також:

• “Фактично, економіку взяли і “на всіх парах зупинили”, – голова асоціації власників МСБ про карантин для бізнесу та пільги від Уряду

• Олігархам “роздали” області в яких вони будуть допомагати боротися з епідемією

• “Ну, хтось, можливо, помре” – надепів, які не перживуть коронавірус замінять наступними за списком