Лерос: Єрмак шукав голоси щоб зняти Разумкова, пропонував “ОПЗЖ” крісло першого віце-спікера щоб ті проголосували “за”

Поділитися:

Голова Верховної Ради нейтрально ставиться до усіх депутатів і через це користується великою повагою. Однак така ситуація не зовсім влаштовує очільника Офісу президента Андрія Єрмака – він вивчав можливість зняти Разумкова і пропонував ОПЗЖ крісло першого віце-спікера.

Про це у інтерв’ю Цензор.нет розповів нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос.

Разумков нейтрально ставиться до всіх в парламенті. Через що користується великою повагою багатьох депутатів. Але за тією інформацією, якою я зараз володію, Єрмак вів переговори з представниками фракцій з приводу того, чи дадуть вони голосу за зняття Разумкова. Він уже робить цей замір, – сказав нардеп.

За словами Лероса, ця інформація у нього від “конкретної людини, представника однієї з фракцій. Крім того, цю інформацію підтвердили і у двох інших фракціях.

Знаю, що за зняття Разумкова фракції ОПЗЖ Єрмак пропонував крісло першого віце-спікера. Упевнений, Разумков прекрасно розуміє картину. У нього є відносини з Офісом Президента. І він точно не дурний хлопець і розуміє, що відбувається, – сказав Гео Лерос.

Читайте також:

• Буду ганяти “жирних зелених карасів” – Ляшко про плани на роботу у Раді (якщо переможе на окрузі)

• Зеленський любить вино, віскі та горілку не п’є. Іноді заходить у “не підготовані” магазини по “докторську ковбаску та кока-колу”

• Якщо в Україні до 2030 року ВВП виросте в 7 разів, то базовий дохід на особу може складати 2,7 тистисяч доларів – директор економічних програм Ukrainian Institute for the Future