“Хай повертаються у свої 95-ті квартали”: Тимошенко висловилася за зміну влади

Поділитися:

Через емоції від серіалу «Слуга народу», країна потрапила до рук “некомпетентним профанам”, яких треба негайно прибирати. Зокрема вони мають повернутися “у свої 95-ті квартали та не отруювати життя країні”.

Про це заявила Юлія Тимошенко, коментуючи в кулуарах Верховної Ради скандал з оприлюдненням записів наради у прем’єр-міністра, в яких він називає себе профаном в економіці й констатує некомпетентність Зеленського, йдеться на сайті політсили.

Тут не питання, як тепер вони переставлятимуть стільці – зніматимуть Гончарука чи ні, що вони робитимуть з урядом. Цю владу потрібно негайно міняти всю – від некомпетентного президента до кожного некомпетентного чиновника, якого він привів із собою. А також депутатів, які голосують за продаж землі, повернення грального бізнесу, знищення малого та середнього підприємництва. Їх всіх треба негайно прибирати, – сказала Тимошенко.

Голова партії вважає, що власну неспроможність керувати країною президент та прем’єр визнали вже давно: провалом виконання бюджету 19-го року та генеруванням нав’язаних ззовні антинародних законопроєктів, які продовжують прийматися в турборежимі.

На думку лідерки “Батьківщини”, країна емоційно, базуючись на серіалі «Слуга народу», віддала своє життя в руки “некомпетентним профанам”.

“Сьогодні ж вибір простий – або вони процвітатимуть, але тоді країна буде гинути, або країна процвітатиме, але тоді вже без них. Хай вони повертаються у свій бізнес, у свої 95-ті квартали і не отруюють життя Україні», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Читайте також:

• Порошенко заступився за Гончарука: “не українська історія”

• Особисті дані та резюме бажаючих працювати чиновниками знаходились у відкритому доступі

• Сам Гончарук свої розмови і «злив»?