LinkedIn назвала свою версію найперспективніших професій

Поділитися:

налітики LinkedIn у новому звіті 2020 Emerging Jobs Report визначили топ нових професій, які вважають найбільш перспективними. Про це повідомляє CNBC.

Про це пише mind.ua.

Експерти вважають, що професії в галузі штучного інтелекту за останні п’ять років отримали найбільшого розвитку. За даними звіту, попит на фахівців з ШІ з 2015 року зростав на 74% щорічно. Найбільше пропозицій для них в Сан-Франциско і передмістях, Нью-Йорку, Бостоні, Сіетлі та Лос-Анджелесі. Середньорічна зарплата – $ 136 000.

оча спеціалісти з ШІ зазвичай працюють в сфері високих технологій, багато з них також працюють в освітній галузі. Однією з причин цього є те, що у США існує так звана нестача «технічних талантів», тому навчальні заклади, ймовірно, шукають експертів з ШІ для заповнення цієї прогалини.

На другому місці розташували інженери з роботехніки. Попит на цих фахівців з 2015 року зростав на 40% щорічно. Найбільше пропозицій для них в Сан-Франциско і передмістях, Атланті, Нью-Йорку, Вашинтоні та Бостоні. Середньорічна зарплата – $85 000.

Третє місце посіли спеціалісти по даним, попит на яких щорічно зростав на 37%. Середньорічна зарплата – $143 000.

На четвертому місці розташувались фулстек програмісти (Full-stack developer). Попит на цю професію щорічно зростав на 35%, а середньорічна зарплата складає $82 000

За ними йдуть SR-інженери (Site Reliability Engineer). Попит на них з 2015 року зростав на 34% щорічно. Середньорічна зарплата – $130 000.

На шосте місце вийшли Customer success менеджери (Customer success specialist), робота яких полягає у встановленні довгострокових відносин з клієнтами, донесенням цінності продукту до клієнта та управлінням організаційними змінами в компанії клієнта. Попит на цих фахівців щорічно зростав на 34%. Середньорічна зарплата – $90 000.

Восьме місце посіли дата-інженери (Data engineer), які зазвичай відповідають за управління робочими процесами, конвеєрами обробки і ETL-процесами. Попит на цих фахівців щорічно зростав на 33%. Середньорічна зарплата – $100 000.

За ними слідують спеціалісти з поведінкового здоров’я (behavioral health technician), фахівці, які допомагають лікарям, виконуючи плани лікування людей з поведінковими проблемами.  Попит на цих фахівців щорічно зростав на 32%. Середньорічна зарплата – $33 000.

На десятому місці опинились спеціалісти з кібербезпеки. Попит на них зростав на 30%, а середня зарплата за рік становила $103 000.

Читайте також:

• BlaBlaCar придбав сервіс з пошуку та купівлі автобусних квитків Busfor

• Кабмін погодив законопроект про збільшення прожиткового мінімуму до 4200 гривень

• Депутати на комітеті підтримали законопроект, що звільнить українців до 27 років від податків