МакДональдз планує відкрити 5 нових закладів в Україні: хочуть інвестувати не менше 500 мільйонів гривень

Поділитися:

МакДональдз Україна відстрочила заплановані реконструкції ресторанів через карантин і планує відкрити 5 нових закладів в Україні. Загалом у компанії певні, що в Україні є де відкривати нові заклади – зараз у фокусі великі міста, але розглядають також інші локації.

Про це повідомила гендиректор Юлія Бадрітдінова в ході прес-конференції, пише “Економічна правда” з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Ми відстрочили реконструкції ресторанів, а направили наші зусилля на те, щоб відкрити більше нових ресторанів. Ми не зменшували кількість відкриттів, ми змінюємо пріоритизації відповідно до ситуації, яка сьогодні відбувається, – повідомила вона.

За її словами, в минулому році МакДональдс відкрив 5 ресторанів в Україні, і в цьому році запланував зберегти темпи нових відкриттів – додати ще п’ять нових закладів до мережі.

“На наступний рік у нас дуже амбіційні плани: відкрити точно не менше, ніж в попередні роки. У 2019-му ми інвестували в Україну понад 500 млн грн і продовжуємо інвестувати не менше в поточному.

А в наступному будемо збільшувати інвестиції в Україну (…) – є бажання штаб-квартири компанії інвестувати в розширення мережі в Україні, тому ми дуже відкриті, шукаємо найкращі локації і партнерів”, – зазначила Бадрітдінова.

При цьому вона додала: у МакДональдз є впевненість в тому, що в Україні є де відкривати ресторани. У фокусі – великі міста України, але компанією розглядаються різні локації, уточнила гендиректор.

Читайте також:

• “Всі хочуть бути Велюр”: під Кабміном мітингували ресторатори, вимагали дозволу на роботу (відео)

• Кадровий портал назвав 20 найкращих роботодавців України. Серед них Майкрософт Україна, ДТЕК та АТБ-маркет

• Hack Prozorro: «білим» хакерам обіцяють призи за “символічні” 1,5 тисячі гривень