Максимально просто та з орієнтиром на ІТ: у monobank розповіли як працюватимуть з ФОПами

Поділитися:

Облуговування ФОПів у monobank, передзамовлення на яке відкрили 9 квітня, буде максимально простим та орієнтованим на основну аудиторію банку – ІТшників. Багато з них – IT-ФОПи третьої групи та мають бухгалтера, який періодично подає звітність.

Зареєструйся у Monobank за посиланням і отримай 50 грн кешбеку на рахунок одразу

Про це співзасновник monobank Олег Гороховський розповів MC.today.

Гороховський згадує, що в «ПриватБанку» (працював там до 2017 року – прим. Ред.)  багато розбиралися з ФОПамі, як наслідок – функцій ставало все більше, і зараз інтерфейс досить складний, хоча там є багато можливостей: подавати звітність, робити ролі, отримувати кредити.

У monobank для обслуговування підприємців все зайве «відрізали», адже ціляться в свою основну аудиторію – айтішників. За підрахунками компанії, сьогодні в monobank обслуговуються як фізособи близько 80% IT-підприємців країни. А багато з них IT-ФОПи третьої групи та мають бухгалтера, який періодично подає звітність.

IT-фахівці не особливо розбираються, що у них там зі звітами. І ось для цього сегмента потрібно щось дуже просте. Людина повинна бачити баланс, дозволити його бачити бухгалтеру і мати можливість перераховувати гроші з рахунку ФОП на свій особистий, – розповідає Олег Гороховський.

Читайте також:

• Weblium роздає безкоштовні PRO-акаунти: можна зробити сайт на 210 шаблонах

• Українська Fulcrum навчила нейромережу розпізнавати хто носить маски, а хто – ні

• Український PatentBot запустив послугу реєстрації бізнес-ідей у США