МАУ, LOT і Turkish Airlines скасують усі рейси у Запоріжжі

Поділитися:

Авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”, LOT і Turkish Airlines скасовують всі свої рейси в аеропорт “Запоріжжя” із 2 вересня до 15 жовтня в зв’язку з ремонтом там злітно-посадкової смуги.

Про це пише “Економічна правда”.

Зазначається, що пасажири скасованих рейсів повинні отримати відповідні повідомлення з правом перебронювання квитків на рейси з прибуттям в аеропорт Дніпра або іншого міста. У разі відмови від перебронювання пасажири отримають компенсацію вартості квитків.

“Інформуємо вас про те, що авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” скасовує рейси в/із Запоріжжя в зв’язку з закриттям аеропорту на період з 02.09.19 по 15.10.19. Пасажирам скасованих рейсів буде запропоновано змінити аеропорт вильоту/прибуття на Дніпро (або інший зручний для пасажира), або повернути вартість квитка”, – відповіли в МАУ.

Такі ж рішення ухвалили в LOT і Turkish Airlines, що випливає з офіційного повідомлення туристичної компанії “Роза вітрів”.

У авіакомпанії “Мотор Січ”, зі свого боку, раніше повідомили про наступні зміни в розкладі в зв’язку з закриттям на ремонт ЗПС аеропорту “Запоріжжя”.

Читайте також:

• Запорізький аеропорт п’ятий в країні за обсягами пасажиропотоку

• Буряк зустрівся з представниками Офісу Президента, Міністерства фінансів та Антимонопольного: домовлявся про аеропорт та громадський транспорт

• Фігурант «справи Марченка» претендує на посаду заступника директора обласного УКБ