На ремонт покриттів аеропорту у Запоріжжі докинуть 30 мільйонів

Поділитися:

КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” планує укласти угоду з ТОВ “Онур конструкціон інтернешнл” на додаткові роботи з капітального ремонту аеродромних покриттів аеропорту вартістю 31,52 млн грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”

Тендер проводять за безконкурсною переговорною процедурою, оскільки раніше “Онуру” замовили основний об’єм робіт з ремонту покриттів вартістю 308,95 млн грн і тепер виникла потреба в раніше не передбачених додаткових роботах. Тож з огляду на процедуру, що конкретно мають зробити і за якими цінами невідомо.

На попередні відкриті торги “Онур конструкціон інтернешнл” подало пропозицію вартістю 341,25 млн грн і в процесі конкуренції з іншим учасником знизилося до 308,95 млн грн – тобто на 32,3 млн грн від початкової вартості. І тепер фірмі замовлять додаткових робіт на 31,52 млн грн.

Ремонт смуги за основним договором мали провести з 2 вересня по 15 жовтня і для цього аеропорт призупинив роботу. Втім, вчора на сайті мерії заявили про перенесення завершення ремонту на один тиждень саме через потребу в додаткових роботах, оскільки “…після демонтажу плит діючої смуги з’ясувалося, що під ними залишилися плити, вкладені ще у 50-ті роки. Для облаштування нового покриття їх необхідно було якісно відфрезерувати. Також вирішено «нарізати» додаткові деформаційні шви на новому покритті злітно-посадкової смуги. Це дозволить ефективніше компенсувати перепад температур у зимовий та літній період”.

Окремо в повідомленні наголосили, що додаткові роботи планується виконати в рамках передбаченого фінансування, без зростання вартості проєкту.

Дійсно, змінами до програми “Про забезпечення належної та безперебійної роботи комунального підприємства “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” на вищевказані роботи початково в бюджеті затвердили 402 млн грн. Загальну кошторисну вартість також затвердили на рівні 347, 48 млн грн.

Читайте також:

• Запорізький аеропорт прийматиме літаки з 22 жовтня

• АirВaltic може запустити авіарейси між Ригою та Запоріжжям

• SkyUp літатиме із Запоріжжя до Києва кожного дня