Медведчук прокоментував партнерство з Коломойським: “просто так сталося і так є”

Поділитися:

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя» і кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук заявив, що партнерство з Ігорем Коломойським – це «питання бізнесу, а не ідеології».

Так він прокоментував розслідування журналістів програми «Схеми: корупція в деталях», у якому йшлося, що проросійський політик має з олігархом тісні бізнес-зв’язки щонайменше у чотирьох сферах: медіа, енергетиці, нафтовій логістиці та металургії.

На запитання журналіста «Схем», чи комфортно вести спільний бізнес з Ігорем Коломойським, який ще в 2019-му році в інтерв’ю російському «РБК» називав його «зрадником» і «колаборантом», Віктор Медведчук відповів:

Всі питання бізнесу викладені в моїй декларації. Більше ніяких коментарів я не даю. А партнерів в бізнесі дуже багато. Весь бізнес, він регулюється чинним законодавством.Комфортно чи не комфортно – просто так сталося і так є. Питання бізнесу – це питання бізнесу. До чого тут ідеологія? Я, наприклад, пана Коломойського, як ви кажете, мого партнера, востаннє бачив років сім тому. А по телефону розмовляв років шість тому. Але ж це не заважає існуванню бізнесу.

Що було раніше:

Журналісти програми «Схеми» виявили, що проросійський політик Віктор Медведчук має тісні бізнес-зв’язки у медіа, енергетиці й металургії з олігархом Ігорем Коломойським, який шість років тому називав його кума Путіна «маленького зросту шизофреніком».

Сфери, де Ігор Коломойський та Віктор Медведчук мають спільний бізнес, можна умовно розділити на кілька груп: енергетика, металургія, логістика нафтопродуктів та медіа-бізнес.

Читайте також:

• Голова Дніпра Борис Філатов взяв шефство у “Партії Мерів”: хоче провчити Зеленського за спроби публічного розносу влітку минулого року – ЗМІ

• Після розслідування «Гетьмана» влада Запоріжжя «організовувує» ветеранів для підписання «мерської» петиції, – депутат міськради

• У Чернігові автомобіль нардепа Рабіновича закидали яйцями. Поліція затримала близько 10 людей (відео)