Мінімум 8,5 мільйонів гривень міг втратити Кальцев через те, що будівництво ТЦ у сквері Яланського так і не розпочалося

Поділитися:

9 серпня 2018 року у Запоріжжі противники будівництва торгового центру на місці скверу Яланського знесли паркан, який звели забудовники. З того часу, активні роботи будівельників у сквері зупинилися.

10 серпня Володимир Кальцев, власник компанії «Ленд Девелопмент», яка є ініціатором будівництва торгового центру на місці скверу Яланського, у інтерв’ю запорізькому журналісту Тарасу Білці заявив, що кожен день коли не ведуться будівельні роботи коштує йому значних грошей (див. з 22 хвилини відео, – прим. «Гетьмана»). Зокрема, він сказав, що «тільки австрійській компанії вимушений платити 30 тисяч євро за місяць простою». Крім того, Кальцев вказав, що буде також платити штрафи «проектантам та підрядникам».

9 травня 2019 року буде рівно 9 місяців, як у сквері Яланського так і не почалися будівельне роботи. «Гетьман» порахував, що за цей період забудовник може сплатити тільки «австрійській компанії» штрафів у обсязі 270 тисяч євро, або 8 мільйонів 561 тисяч гривень (за курсом 31 грудня 2018 року 1 євро= 31.71 гривні).

Зазначимо, що вказані цифри є результатами суто власних підрахунків на основі інформації з відкритих джерел – «Гетьман» звернувся до компанії «Ленд Девелопмент» з проханням повідомити офіційні дані щодо збитків від протермінування початку будівництва.