Monobank в грудні закриє карти в злотих, бо вони не були популярними

Поділитися:

Monobank закриє в грудні всі картки в польських злотих, йдеться в розсилці онлайн-банку клієнтам. Ці картки не користувалися популярністю, пояснили в техпідтримці банку. Пише LIGA.net

У розсилці monobank йдеться, що всі карти в злотих будуть закриті з 13 грудня 2021 року. В цей день залишки за картками будуть автоматично переведені на кредитні картки за поточним курсом. Після цього картки в злотих стануть неактивними для використання.

В онлайн-банку зазначають, що можна не чекати 13 грудня і вже зараз переказати гроші з картки в злотих на будь-яку іншу гривневу картку.

У техпідтримці monobank пояснили LIGA.net, що картки в злотих не користувалися популярністю, а велика кількість продуктів ускладнює користування застосунком.

В техпідтримці додають:

Наша місія – зберегти простоту для всіх клієнтів. Тому більше не доступно відкриття карти в злотих. Ви можете відкрити валютну карту в євро або доларах.

Нагадаємо:

  • 3 серпня 2021 року monobank попросив НБУ дозволити випуск карти для операцій з криптовалютою Bitcoin.
  • 16 серпня співзасновник банку Олег Гороховський повідомив, що вартість банківського проєкту monobank становить понад $1 млрд. 29 вересня в monobank заявили, що готуються впровадити банкомати.