«Мотор Січ» продовжить авіасполучення між Ужгородом та Києвом

Поділитися:

15 травня голова Закарпатської обласної ради провів зустріч з представниками авіакомпанії «Мотор Січ» щодо відновлення прямих авіарейсів з аеропорту «Ужгород» за маршрутом: «Ужгород – Київ – Ужгород».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс.

За інформацією Рівіса, з 3 червня перельоти будуть здійснюватися 3 рази на тиждень: у понеділок, середу та п’ятницю. Крім того, при потребі частота може бути збільшена до щоденних перельотів. Виліт з Ужгорода 6.45 повернення з Києва 20.15. Вартість квитка встановлюється на рівні 2700 гривень.

У той же час, у повідомлені від Закарпатської обласної ради відзначають, що наразі кількість рейсів, які виконують до Києва замала, а вартість перельоту зависока.

На сьогодні виконується один авіарейс з аеропорту «Ужгород» за маршрутом: Ужгород – Київ через Львів, а це -12 рейсів у місяць. Однак людей не влаштовує, що літак відправляється по п’ятницями, коли всі офіційні установи у столиці завершують робочий тиждень і по суті не вирішити жодного ділового питання, доймає чимала тривалість польоту, висока вартість квитка – майже понад 4 тис грн., – йдеться у повідомленні.

За підсумками зустрічі представників «Мотор Січі» з Закарпатською облрадою було вирішено обговорити питання авіасполучення та обслуговування рейсу «Ужгород-Київ» на 15-ї сесії облради, де винайти механізм фінансової підтримки авіарейсу за маршрутом: «Ужгород –Київ» у зручний для потенційних пасажирів час і збільшення періодичності їх виконання, орієнтуючись на графік виконання рейсів 2016 року.

Раніше “Гетьман” повідомляв, що 10 травня буде здійснено останній рейс за маршрутом «Київ – Ужгород», а вже з 17 травня компанія «Мотор Січ» офіційно припиняє регулярні авіарейси за цим напрямком. У той же час, представник авіакомпанії заявив «Українській правді», що інформація про припинення рейсу не відповідає дійсності.

На прохання “Української правди” підтвердити інформацію про закриття рейсу у “Мотор Січі” за телефоном, вказаним на сайті, відповіли, що не коментують чуток, а вся офіційна інформація публікується на їхньому сайті.

У свою чергу директор аеропорту “Ужгород” Руслан Лііс запевнив, що сполучення з Києвом не скасовується, а призупиняється, мовляв, наразі з “Мотор Січчю” ведуть переговори про щоденні рейси “Київ-Ужгород”.

Також, за його словами, 17 травня на сесії облради планують висунути питання про компенсування збитків компанії-перевізнику.

Читайте також:

• «Мотор Січ» стала найпунктуальнішою українською авіакомпанією за підсумками квітня

• У Запоріжжі можуть почати виробляти бойові вертольоти