“Мотор Січ” у січні-вересні показав чистий збиток у 532 мільйони

Поділитися:

Чистий збиток “Мотор Січі” за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) за підсумками січня-вересня 2019 року склав 532,73 мільйона гривень, тоді як аналогічний період 2018 року компанія завершила з чистим прибутком в 543,18 мільйона.

Про це пише “Укррудпром”.

Згідно з фінансовим звітом “Мотор Січ” в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, чистий дохід підприємства за підсумками дев’яти місяців 2019 року скоротився на 16,6% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року – до 6,39 мільярдів гривень, передає Інтерфакс-Україна.

“Наразі підприємство працює в дуже складних умовах, обумовлених як внутрішніми, так і зовнішніми причинами”, – наголошується в звіті.

Згідно з ним, компанії потрібні значні фінансові інвестиції в науково-технічні розробки, впровадження у виробництво основної продукції новітніх досягнень науки і техніки, які дозволять підвищити її якість, скоротити енерговитрати і трудомісткість, і як наслідок, зменшити собівартість.

“У даній ситуації підприємство потребує ефективної підтримки з боку держави, яка має сприяти розвитку авіабудування – найважливішої наукомісткої галузі промисловості, здатної зміцнити економіку країни і підвищити її обороноздатність”, – зазначено в документі.

З урахуванням даних першого півріччя, в третьому кварталі цього року чистий збиток “Мотор Січ” скоротився в 3,4 рази в порівнянні з третім кварталом минулого року – до 106,98 мільйона гривень, тоді як виручка виросла на 23,6% – до 2,29 мільярда гривень.

У другому кварталі цього року чистий збиток підприємства склав 264,28 мільйона проти чистого прибутку 360,17 мільйонів гривень у другому кварталі минулого року, а виручка скоротилася на 37,7% – до 1,97 мільярда.

Що було раніше:

24 вересня на АТ «Мотор Січ» підписали наказ «Про зниження фінансових витрат». Він зобов’язує директорів всіх напрямків, заступника генерального конструктора, а також керівників усіх структурних підрозділів прийняти заходи до неухильному виконанню.

Читайте також:

• У Запоріжжі з бюджету дадуть 250 тисяч на портал про міський простір та 120 тисяч на аналіз населення

• Григоришин, Черняк та Богуслаєв: які статки у запоріжан із списку найбагатших українців

Прихована імперія «Мотор Січі» та будиночок на Волзькій