Майно топ-менеджера «Мотор Січі», якого підозрюють у фінансуванні тероризму, заарештували

Поділитися:

Жовтневий районний суд Маріуполя заарештував майно директора «Сніжнянського машинобудівного заводу» «Мотор Січі» Олександра Недашковського. Підприємство знаходиться на тимчасово неконтрольованої території Донецької області, його керівництво підозрюють у фінансуванні, так званої, “ДНР”.

Про це йдеться в рішенні суду, опублікованому в Єдиному державному реєстрі судових рішень, передає «НВ. Бізнес».

Згідно з матеріалами клопотання слідчих СБУ, після 7 квітня 2014 року директор і начальник фінансового відділу «СМЗ» прийняли рішення про продовження діяльності відокремленого підрозділу АТ «Мотор Січ» — «Сніжнянський МЗ» на території, яка тимчасово підконтрольна терористичної організації «ДНР».

Щоб приховати причетність посадових осіб до фінансування терористичної організації і оплати заводом, так званих, «податків та інших обов’язкових платежів» в «Центральний республіканський банк ДНР», була впроваджена схема проведення операцій з суб’єктами підприємницької діяльності, які знаходяться як на території України, так і на території Російської Федерації. Всі ці компанії контролювались однією людиною, яка оголошена в розшук.

Читайте також:

Читайте також:

• «Мотор Січ» отримає від держпідприємства 920 мільйонів за ремонт двигунів літаків

• Слуга Мотору: «Мотор Січ», «Слуга народу», Зеленський, Богуслаєв – що спільного?

• Китайські компанії заплатять 100 мільйонів доларів за дозвіл купити більше 50% акцій «Мотор Січі»