На добудову запорізьких мостів треба 12-15 мільярдів і три роки – голова «Укравтодору»

Поділитися:

Вартість добудови запорізьких мостів може скласти 12-15 мільярдів гривень, але підсумкову суму проекту можна буде назвати тільки після закінчення коригування проектної документації. Кошти на фінансування проекту можна буде залучити з Митного експерименту, якщо це погодить Кабмін.

Про це сказав виконувач обов’язків голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, передає «Інтерфакс-Україна».

Це дуже масштабний проект. Відповідно, в нас має бути додаткове фінансування, оскільки без нього ми швидко це питання не закриємо. В попередні роки Митний експеримент непогано спрацював. Цього року його призупинено. Ми маємо конструктивну пропозицію – як виняток продовжити Митний експеримент тільки в Запорізькій області та спрямувати ці кошти лише на проект завершення ремонту мостів. Сподіваємося переконати Мінфін ухвалити таке рішення, – наголосив в. о. глави “Укравтодору”.

Новак також повідомив, що роботи з будівництва мостового комплексу триватимуть близько трьох років.

Він наголосив, що на завершення коригування проектних робіт щодо мосту в Запоріжжі “Укравтодор” виділив 15 млн грн, ще 15 млн грн, як очікується, надасть місцева влада в рамках раніше підписаного меморандуму про співпрацю.

Читайте також:

• Восени на трасу Запоріжжя-Маріуполь додатково виділять ще 900 мільйонів

• Потенційні китайські інвестори «Мотор Січі» обіцяють не звільняти колектив та не вивозити технології

• У Запоріжжі переправа через Дніпро на катерах буде безкоштовною – Буряк