Тендер на добудову мостів у Запоріжжі можуть оголосити уже у 2019

Поділитися:

“Укравтодор” планує оголосити тендер на відбір підрядника для виконання робіт з добудови мостового комплексу в Запоріжжі незабаром після отримання відкоригованої проектної документації, яку очікують в середині листопада.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Начальник служби автодоріг у Запорізькій області Андрій Івко зазначив, що мова йде про автотранспортної магістралі через річку Дніпро довжиною 9 км, в яку входять 26 штучних споруд, у тому числі два позакласних моста: вантовий міст довжиною 660 м і балочний протяжністю 340 м.

Планується, що процес коригування проектної документації буде завершено цієї осені, і 15 листопада ми отримаємо скориговану стадію проекту. Коли це буде виконано, ми будемо знати точну вартість робіт. І як тільки буде скоректований проект, ми зможемо оголосити тендер на закінчення будівництва мостового комплексу . Почати тендерну процедуру ми плануємо вже в цьому році, але сама процедура міжнародних торгів триває більше трьох місяців, – заявив Івко.

Що було раніше:

Вартість добудови запорізьких мостів може скласти 12-15 мільярдів гривень, але підсумкову суму проекту можна буде назвати тільки після закінчення коригування проектної документації. Кошти на фінансування проекту можна буде залучити з Митного експерименту, якщо це погодить Кабмін.

Читайте також:

• У Запоріжжі переправа через Дніпро на катерах буде безкоштовною – Буряк

• Восени на трасу Запоріжжя-Маріуполь додатково виділять ще 900 мільйонів

• Запорізький тепловозоремонтний завод модернізував для Маріупольського меткомбінату тепловоз