“Нам треба умовні “мери 2.0”: у Зеленського ще не мають кандидатів у міські голови під вибори 2020

Поділитися:

Одним із найскладніших завдань для команди Зеленського на місцевих виборах стане пошук кандидатів у міські голови, адже це фактично брендфейс кампанії у кожному місті.  Станом на 11 травня партія все ще не визначилася зі своїми кандидатами по Україні та навіть не затвердила свого претендента на крісло міського голови у столиці. 

Про це йдеться у публікації “Української правди”.

Загалом кандидатів у мери партія шукає вже не за критеріями новизни, а за впізнаваністю у регіоні та конкретним досвідом роботи.

Річ у тому, що за останній рік суттєво змінилися очікування українців щодо ідеального політика. Закриті соціологічні дослідження, які є в розпорядженні зокрема керівництва Офісу президента, показують, що люди більше не хочуть бачити нових і недосвідчених політиків при владі. Серед виборців є запит на людей, які мають досвід менеджерської роботи або досвід у політиці, але які не мають корупційного шлейфу.

Нам треба умовні “мери 2.0”. Тобто це люди з яскравим досвідом в бізнесі або в держуправлінні. Не якісь “соросята”, які працювали на гранти, а люди, які вміють працювати руками й організовувати навколо себе класні середовища, – пояснює журналістам один із впливових членів команди Зеленського.

Для таких кандидатів у мери у кожному великому місті розробляється окрема стратегія розвитку регіону. До розробки цих стратегій залучені перший заступник голови ОПУ Сергій Трофімов та віце-прем’єр Михайло Федоров, який на президентських виборах курував весь діджитал кандидата Зеленського.

“Ми тепер влада, тому не можемо говорити лише політичними гаслами. Треба говорити про справи. Тому ми переведемо діалог у русло розвитку регіонів”, – ділиться планами інший співрозмовник, близький до президента, який є залученим до підготовки виборів.

Читайте також:

• У телеграмі знову з’явився бот, який продає персональні дані українців. Розповідаємо, що про нього відомо

• 29% підприємців у Запорізькій області вважають, що не зможуть повністю відновитися після карантину — опитування про вплив коронавірусу на бізнес

• “Слуги народу” підготували закон, за яким депутати зможуть ініціювати звільнення міністрів