Нардеп “Слуги народу” Лерос написав до НАБУ заяву про корупцію на 25,5 мільярдів

Поділитися:

Народний депутат “Слуги народу” Гео Лерос написав заяву в Національне антикорупційне бюро, в якій нібито вказав факти масштабної корупційної схеми. за підрахунками нардепа, збитки віднеї склали 25 мільярдів гривень за 8 місяців.

Про це він повідомив у фейсбуці, пише “Бабель”.

Згідно зі звітом, із червня у Державній податковій службі почала діяти так звана «програма», суть якої полягає в організованій топчиновниками системі ухилення від сплати ПДВ великого бізнесу за відкати, — написав він.

За підрахунками Лероса, за 8 місяців сумарні втрати держбюджету могли скласти 25,5 млрд грн.

Лерос стверджує, що працівники податкової підтвердили існування «програми», а також більшу частину інформації зі звіту. Нардеп сподівається на ретельне розслідування.

Що було раніше:

Нардеп Гео Лерос був одним з депутатів, які виступив проти ініціативи глави офісу президента Андрія Єрмака щодо створення консультативної ради в ТКГ за участі представників ОРДЛО. Крім того нардеп, підписався під зверненням до секретаря РНБО Олексія Данілова із вимогою звільнити Сергія Сивохо з посади радника.

Згодом після цього Володимир Зеленський звільнив лероса з посади свого позаштатного радника, сам Лерос відреагував на звільнення у фейсбуці: “Бачу, що Єрмак уже прочитав моє інтерв’ю”.

Після того, як нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос опублікував відео на якому брат голови Офісу президента, начебто, “продає” державні посади, силовики відкрили уже 5 кримінальних проваджень. Чотири з них проти самого Лероса.

Читайте також:

• Запорізькі експерти вважають, що Рада працює погано, думки щодо перевиборів розділилися – опитування

• Рада ухвалила зміни до регламенту щоб швидже розглянути “антиколомойський” закон

• Уряд на 15 днів відтермінував 65% мито на імпорт вугілля