НАЗК перевірить, за які гроші нардеп від ОПЗЖ влаштував вечірку для дружини в Москві. На неї могли витратити 1 мільйон доларів

Поділитися:

НАЗК перевірить, чому народний депутат від ОПЗЖ Федір Христенко не вказав у своїй декларації витрати на організацію дорогої вечірки в Москві. Раніше блогер повідомив, що дружина нардепа відсвяткувала свій день народження у готелі куди запрошувала російських зірок.

Про це повідомлє Центр протидії корупції на своїй сторінці у фейсбуці

Дружина депутата від ОПЗЖ Федора Христенка погуляла у Москві на 1 млн доларів. Тепер НАЗК перевірить нардепа, який чомусь не повідомив про цей скромний видаток, хоча зобов’язаний. Інформацію про гулянку, організовану Христенком для обраниці, оприлюднив ще у лютому блогер Денис Казанский і низка ЗМІ. На вечірці були російські зірки Басков, Кіркоров, Лепс, Артур Пірожков тощо. Непоганий подарунок від депутата для дружини, – йдеться у повідомленні ЦПК.

Зазначається, що Христенко не оприлюднив, що його майновий стан зазнав суттєвих змін. Кожен публічний службовець зобов’язаний робити це, якщо витрачає більше 50 прожиткових мінімумів, “а нардеп витратив 1 мільйон доларів і мовчав”.

Читайте також:

•  В окупованому Донецьку працює салон під брендом відомої фірми з Чехії. Наразі не відомо – це оборудки бойовиків чи міжнародний скандал

•  Аваков лишився через рішення Зеленського, а фахівці не йдуть в Уряд бо малі зарплати – Гончарук

•  Серед прихильників Зеленського третина шкодувала про розпад СРСР. У Порошенка таких 3,8%, а у Бойка 81,5%