Очільник Запорізького «Нацкорпуса» Максим Зайченко: «Об’єдналися заради збереження України»

Поділитися:

Напередодні виборів націоналістичні сили України об’єдналися. Цю інформацію підтвердив керівник запорізької обласної партійної організації «Національний Корпус» Зайченко Максим.

Я і мої побратими – українські патріоти, розуміємо, що держава зараз знаходиться в критичному стані. Поки ми воювали, займалися громадським активізмом та волонтерством, владу почали захоплювати ті, чий інтерес – висмоктувати все до останнього ресурси з держави. За нашими ж плечима – реальні справи як на фронті, так і у цивільному житті: захист суверенітету держави, захист прав громадян, відстоювання екологічної безпеки та численні проекти, спрямовані на розвиток молодого покоління – спортивні, національно-патріотичні, освітні тощо, – зазначає Максим Зайченко.

Вперше за довгий час об’єднавшись в єдиний фронт за списками «Свободи», ми беремо участь в парламентських виборах, щоб єдиною потужною силою прийти в Раду і протистояти проросійському реваншу, досягти миру на умовах України і захистити країну від втрати державності, – резюмує він.

Глава запорізького «Нацкорпуса», ветеран полку «Азов» Максим Зайченко увійшов в єдиний націоналістичний список, який очолили голова «Свободи» Олег Тягнибок, лідер «Національного Корпуси» Андрій Білецький, командир «Української Добровольчої Армії» Дмитро Ярош, глава «Правого сектора» Андрій Тарасенко і віце-спікер ВР VII скликання Руслан Кошулинський.

Об’єднані націоналісти керуються ідеологією українського націоналізму, мають програму, засновану на ідеях національної єдності і соціальної справедливості, традиційних цінностях і інноваційних поглядах. В результаті жеребкування ВО «Свобода» отримала №21 у виборчому бюлетені.

«Гетьман» поспілкувався з очільником запорізького «Національного Корпусу» про програму з якою об’єднані націоналісти йдуть до парламенту, якою стратегією послуговують під час кампанії та як бачать свою діяльність у Раді. Про це та сквер Яланського, відкликання міського голови та вимоги до нового очільника ОДА незабаром читайте  у інтерв’ю Максима Зайченка.