Очільниця пресслужби «Кварталу 95» хоче посаду у Нацраді з питань телебачення і радіомовлення

Поділитися:
Очільниця пресслужби студії «Квартал 95» Тетяна Руденко претендує на посаду члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Про це свідчить її декларація, подана 20 березня, пише “Детектор медіа”.

Тетяна Руденко очолює пресслужбу студії «Квартал 95». Також з липня 2019 року вона стала власницею і директоркою інтернет видання iod.media (ТОВ «Йод.Медіа») замість Ірини Побєдоносцевої, колишньої директорки з розвитку студії «Квартал 95», яка очолила директорат з питань інформаційної політику Офісу президента України.

Її сестра Ольга Руденко, колишня менеджерка з маркетингу ТОВ «Квартал 95», у вересні 2019 року стала народною депутаткою, пройшовши за списком партії «Слуга народу».

Судячи з декларації, Тетяна Руденко придбала корпоративні права ТОВ «Йод.Медіа» за 500 тисяч гривень. Вона задекларувала за 2019 рік 106 тисяч гривень зарплати у ТОВ «Квартал 95» і 20,5 тисяч гривень допомоги по народженню дитини, а її чоловік – 46 тисяч гривень зарплати в ТОВ «Гранд декор індастрі». При цьому пані Руденко задекларувала заощадження 70 тисяч доларів готівкою, а її чоловік – 80 тисяч доларів.

Читайте також:

• На місцевих виборах штаб “Слуги народу” очолять соратники міністра Федорова – ЗМІ

• 9 резонансних справ першого року Зеленського: є результати, але немає вироків

• House of Europe дасть 800 тисяч євро на підтримку українських креативників