“Квартал” привітав ЗеКоманду з “першим корупційним скандалом”

Поділитися:

“Квартал 95” привітав ЗеКоманду з “першим корупційним скандалом”, який вибухнув через оприлюдені відео, де брат голови Офісу президента Андрія Єрмака “торгує” держпосадами.

Про це йшлося у програмі виробництва “Квартал 95” “Чисто News”.

Вітаємо ЗеКоманду з першим корупційним скандалом, особливо його авторів Гео Лероса та Андрія Єрмака. Щиро віримо, що компетентні органи розберуться, і нагорода таки знайде свого героя, – сказала ведуча.

Що було раніше:

“Слуга народу” Гео Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких чоловік, схожий на брата глави ОПУ Андрія Єрмака – Дениса Єрмака – проводить переговори про працевлаштування неназваних осіб на певні посади в органах влади. Єрмак заявив, що звернеться із заявою до СБУ та ДБР через відео.

Після того, як нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос опублікував відео на якому брат голови Офісу президента, начебто, “продає” державні посади, силовики відкрили уже 5 кримінальних проваджень. Чотири з них проти самого Лероса.

Депутати “Слуги народу” направили звернення до Офісу генпрокурора, ДБР, САП та МВС з вимогою перевірити факти в оприлюднених нардепом Гео Леросом відеозаписах та притягнути  до відповідальності винних, а не самого Лероса.

Відеозаписи, які нардеп Гео Лерос передав журналістам Bihus.Info свідчать, що Денис у серпні-жовтні 2019 року взявся організовувати кампанію по знищенню бізнесу найбільшого приватного порту України “ТІС”, що знаходиться в Одесі, і його міжнародних партнерів, що знаходиться в Одесі, і його міжнародних партнерів.

Читайте також:

•  Україна припинила приховані плани Росії в ООН: хотіли позбутися санкцій

•  Rozetka маркуватиме українські товари та запустить для них окрему сторінку: хочуть допомогти у кризу

•  “В залежності від сценарію карантин може тривати від кількох до 8 місцяців”, – колишній міністр