Перед «Орбітою» з порушеннями будують розважальний центр замість ковзанки – ЗМІ

Поділитися:

На місці колишнього фонтану-басейну біля ДК “Орбіта” побудують “суспільно-розважальний центр”. Будівництво вже зараз вийшла за межі відведеної ділянки. Рішення про землевідведення № 54 було прийнято на квітневій сесії.

Про це повідомляє «Запорізький центр розслідувань».

Йдеться про ділянку землі 0,097 га за адресою Лермонтова, 9, що на перетині вулиць Лермонтова і Жаботинського. Раніше на цьому місці був фонтан-басейн №3.

Так, у грудні 2018-го року міський департамент архітектури видав містобудівні умови і обмеження на будівництво фірмі “Запоріжжя-Айс”. Ще не встигнувши розірвати договір оренди з попереднім орендарем. При цьому, в документах було вказано, що “Запоріжжя-Айс” орендує ділянку з метою реконструкції фонтану під каток без зміни розмірів. Потім, в проектах рішень на сесію у кінці квітня цю ділянка вирішили здати в оренду вже з позначкою для “палацу культури”. А в готових рішеннях, оприлюднених після сесії, було зазначено, що фірма орендує ділянку під суспільно-розважальний центр.

Директором компанії «Запоріжжя-Айс» є Антон Візіренко.

«Протягом тижня ми кілька разів намагалися з ним зв’язатися. Спочатку нам відповів його секретар, і повідомив що він зайнятий і передзвонить пізніше. Після чого нам не подзвонили, і не брали трубку», – повідомляють журналісти «Центру розслідувань»

На ділянці зараз ведуться активні будівельні роботи, але стенду-паспорта будівництва на паркані немає. У ділянки «Запоріжжя-айс» єдиний та не розділений парканом будівельний майданчик з «Інвест Трейд 2016» – власниками спортивного клубу «Fit Haus».

Від ділянки колишнього басейну за який не можна було виходити забудовнику нічого не залишилося.

Передумови історії можна переглянути за посиланням.