Платформа для замовлення поїздок Bolt починає працювати в Запоріжжі і пропонує безпечні “ізольовані” поїздки

Поділитися:

Європейська платформа для замовлення поїздок Bolt починає роботу в новому місті. Починаючи з 3 вересня, сервіс Bolt з’явиться також у Запоріжжі. До цього часу в Україні послуги компанії Bolt були доступні в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та у Львові.

До запуску сервісу компанія Bolt приготувала для нових користувачів знижки на поїздки до 50%. При цьому платформа повністю компенсуватиме різницю у ціні. Крім того, діятиме акція «Приведи друга ― отримай знижку на поїздку».

На момент запуску у Запоріжжі будуть активні три категорії: Bolt, Comfort і Isolated. Авто категорії Isolated для додаткового захисту від поширення інфекцій обладнані прозорими перегородками між водієм і пасажирами. Вартість поїздки становитиме від 20 грн.

«Запоріжжя ― перспективне і привабливе для бізнесу місто. Ми радіємо з приводу того, що відтепер жителі та гості Запоріжжя зможуть швидко, з комфортом і за доступною ціною приїхати на ділову зустріч або повернутися додому після насиченого робочого дня», ― каже регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

Компанія Bolt уже понад два роки активно працює в Києві та Харкові. Торік сервіс почав функціонувати в Одесі та у Львові, а місяць тому компанія успішно запустила свої послуги в Дніпрі.

Bolt постійно розширює спектр послуг і пропонує нові переваги своїм користувачам. Цього літа у Львові з’явилася категорія Kids, авто якої оснащені спеціальними кріслами для безпечного перевезення дітей. А в Одесі компанія запустила категорію Business ― авто підвищеного комфорту для ділових поїздок і зустрічей.