Порошенко заступився за Гончарука: “не українська історія”

Поділитися:

Народний депутат та п’ятий президент України Петро Порошенко та його політична сила не долучатимуться до “атаки” на Олексія Гончарука, а до ймовірного прослуховування можуть бути причетні “неукраїнські сили” та “відомий олігарх” через націоналізацію “відомого банку”.

Про це йдеться у повідомленні, що опубліковано на сторінці Порошенка у фейсбуці.

Cитуація із записами прем’єра – це не український сценарій. Цілком слушні оцінки викликів і ризиків економічної ситуації, які були представлені у розмові прем’єра і керівництва економічного блоку, треба проаналізувати і забезпечити відповідну реакцію, щоб протидіяти цим викликам і ризикам, – йдеться у повідомленні від Порошенка.

За словами п’ятого президента, до атаки на прем’єра причетні “абсолютно неукраїнські сили”, які намагаються роздмухувати псевдо-скандал. Крім того, Порошенко натякнув, що до атаки може бути причетний “один відомий олігарх” через націоналізацію “одного відомого банку”, ймовірно маючи на увазі Коломойського.

Також Петро Порошенко зазначів, що його політична сила не буде долучатися до “атаки” на економічний блок уряду.

Що було раніше:

Вчора у Мережі та ЗМІ поширили інформацію щодо нібито прослуховування прем’єр-міністра Олексія Гончарука: на аудіозаписах держслужбовець зокрема начебто визнає, що він та президент Володимир Зеленський не є компетентними в економічних питаннях.

Читайте також:

• Особисті дані та резюме бажаючих працювати чиновниками знаходились у відкритому доступі

• Сам Гончарук свої розмови і «злив»?

• У Генпрокуратуру шукатимуть на роботу нових, а не “своїх”