ПриватБанк обіцяє стабільну роботу попри рішення судів по націоналізації

Поділитися:
У ПриватБанку повідомили, що установа буде працювати у звичному режимі та продовжуватиме обслуговувати своїх клієнтів у режимі 24/7 за будь-якого рішення апеляційного суду про законність націоналізації банку.

Про це повідомили у прес-службі ПриватБанку, пише “Громадське”.

«Але яким би не було рішення суду, наші клієнти повинні знати, що ПриватБанк працює у своєму звичайному режимі 24/7», — повідомили у банку.

Там зазначають, що за результатами розгляджу апеляції на рішення Окружного адміністративного суду, яким націоналізацію визнали незаконною, очікують на «справедливу ухвалу суду».

«Сьогодні вся увага в Україні та світі знову прикута до ПриватБанку. Сьогодні апеляційний суд розглядає питання про законність націоналізації банку.Ми очікуємо справедливого застосування принципу верховенства права, що захистить інтереси народу», — додали у ПриватБанку.

Крім цього, банк ініціював нове судове провадження проти своїх колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, яких банк підозрює у виведенні 5,5 мільярда доларів вкладників банку перед націоналізацією. В Ізраїлі ПриватБанк вимагатиме стягнути з Коломойського та Боголюбова 600 мільйонів доларів.

Читайте також:

• Гончарук доручив заблокувати виплату низки видатків

• Верховна Рада відклала розгляд законопроекту про ринок землі

• В Україні з’явився офіс протидії рейдерству