“Приватбанк” розповів про нову схему шахраїв: телефонують клієнтам зі справжнього номеру банку

Поділитися:

Шахраї телефонують клієнтам “Приватбанку” з номеру, який справді належить фінустанові, представляються менеджером та пропонують заповнити анкету і змінити CVV2-код карти. перед цим повідомляють, що з рахунку намагались перекази гроші, проте цю операцію нібито банк заблокував.

Про це повідомляється на сторінці “Приватбанку” у фейсбуці.

Ситуація: вам дзвонять з номеру +380567161131, представляються менеджером ПриватБанку. І повідомляють неприємну новину: з вашої картки намагались перекази гроші, проте цю операцію нібито банк заблокував. Для безпеки ваших грошей пропонують заповнити анкету і змінити CVV2-код, – йдеться у повідомленні.

У банку зазначають, що номер +380567161131 дійсно належить ПриватБанку, проте він використовується лише для прийому дзвінків. Якщо вам дзвонять з цього номеру у жодному разі неможна брати слухавку, це шахраї.

Також ПриватБанк нагадав, що не телефонує й не надсилає повідомлень, щоб попросити клієнтів зазначити номер банківської картки, строк її дії, ПІН-код або CVV2-код картки, пароль у Приват24, а також паролі, що надходять у SMS. Ці дані є конфіденційними і повідомляти їх нікому не можна.

Як не стати жертвою шахраїв: офіційні рекомендації від служби безпеки ПриватБанку.

Читайте також:

•  Google, Vk.com та “На урок”: рейтинг найпопулярніших сайтів за травень

• “А у вашій країні коти популярні?” – як Дубілет шукає партнерів для запуску проекту за кордоном

• У травні  в Україні до 4G було підключено 1,1 тисячі населених пункті. 723 з них до цього не мали 4G взагалі