Рабинович хоче відправити делегацію нардепів для участі в параді у Москві

Поділитися:

Вадим Рабинович, який є одним з лідерів “Опозиційної платформи – За життя”, запропонував Верховній раді підготувати та відрядити делегацію народних депутатів для участі у травневому параді у Москві з нагоди 75-річчя перемоги у Другій світовій війні.

Про це Рабинович сказав на погоджувальній раді парламенту, передає “Українська правда”.

Наближається велика дата – 75-річчя перемоги над фашизмом. Я переконаний, що парламенту треба сформувати парламентську делегацію щодо участі в параді перемоги у Москві.

Наші батьки та діди стояли поруч, захищаючи і Москву, і Київ, і Львів. Тому в день 75-річчя перемоги ми маємо стояти поруч, – сказав Вадим Рабинович.

Ірина Геращенко з “Європейської солідарності “коментувала цю пропозицію словами “Ганьба”, а потім попросила спікера зупиняти такі промови. Рабинович відповів їй: “Ганьба – це ваше правління”.

Ярослав Железняк із “Голосу” назвав ідею Рабиновича провокацією.

“Якщо є нестримне бажання піти і вклонитися перед Путіним, то вони можуть самостійно сформувати цю делегацію – бажано взяти квиток в один кінець. Я впевнений, що якщо вони залишаться в Кремлі, вони будуть значно природніше і реалістичніше виглядати там, ніж в українському парламенті”.

Читайте також:

• Колишній голова ОП Андрій Богдан після звільнення: “Вам не легко, денег нет, но Вы держитесь!!!”

• “Слуга народу” менше ніж за рік втретє змінила ідеологію – тепер на “активний центризм”

• Німецьким інвесторам потрібні не “няні”, а незалежні суди — посол Німеччини в Україні