Roshen cудиться з виробником морозива за “Київський торт”

Поділитися:

Кондитерська корпорація Roshen cудиться за право використання ТМ “Київський торт” з харківським виробником морозива – компанією Хладопром. Так, Roshen просить суд заборонити Хладопром використовувати в своїй діяльності в Україні позначення “Київський торт”.

Про це свідчать дані в Держреєстрі судових рішень, пише Ліга. Бізнес.

Згідно з матеріалами справи, Roshen просить суд заборонити Хладопром використовувати в своїй діяльності в Україні позначення “Київський торт” як окремо, так і разом із зображенням листя каштана, плодів каштану для морозива.

Використання цих елементів, на думку корпорації, порушує права інтелектуальної власності Roshen. Також кондитери попросили суд вилучити з обороту і знищити все упаковки та етикетки з названими вище елементами і анулювати свідоцтво про реєстрацію на знак для товарів і послуг ТМ “Хрещатик Київський торт”.

У грудні 2019 року Господарський суд Києва задовольнив позов Roshen в повному обсязі. Але 13 січня компанія Хладопром звернулася з апеляцією в Північний апеляційний суд Києва з вимогою скасувати рішення суду першої інстанції. Розгляд апеляції призначено на 11 лютого.

Читайте також:

• В Україні електронні права зможуть заміняти паспорт під час посадки на літак чи потяг

• “Аграрна” заступниця голови Запорізької ОДА очолить Держкіно

• Приватбанк виплатив заводу Коломойського 21 мільйон гривень