У Запоріжжі поліція заплатить 700 тисяч за «загублену» рибу: її вилучили під час обшуків

Поділитися:

Господарський суд Запорізької області рішенням від 7 серпня стягнув 700 тис. грн з Головного управління Національної поліції у Запорізькій області за неповернення та втрату вилученої рік тому риби.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Згідно з матеріалами справи, слідче управління Головного управління Національної поліції в Запорізькій області у липні 2018 року провело огляд рибальського судна МРСТ “Бердянець” на території Азовського моря поблизу м. Бердянськ у рамках розслідування провадження №12018080000000157 за ст. 249, ч. 2 ст. 364, ч. 4 ст. 358 кримінального кодексу (незаконне зайняття рибним промислом, зловживання владою та підробка документів).

Під час цього огляду вилучили, зокрема, квитанції обліку виловлених водних біоресурсів, які прийняті від МРСТ “Бердянець”; копію протоколу науково-дослідницьких робіт ІРЕМ “Моніторинг та прогнозування заморних явищ” та 301 полімерний ящик з рибою “бичок” загальною вагою 7 891 кг.

Окрім цього, слідчі за дозволом суду провели обшук приміщень ПП “РКП Маяк” (власника корабля “Бердянець”) на вул. Причальна, буд. 36 у Бердянську – для вилучення начебто підроблених документів для незаконного вилову риби та подальшої її реалізації. Проте, під час обшуку слідчі вилучили тюльку вагою 23 103 кг. та бичок вагою 1 630 кг.

Більш детально за посиланням.

Читайте також:

• У Запоріжжі міськвиконком погодив будівництво АЗС поряд з будинками та деревами

• У Мелітополі погодили стіну пам’яті померлому російському музиканту

• Голова запорізької патрульної поліції може отримати службову квартиру у центрі міста