Саакашвілі назвав умови для ефективної роботи Ради, серед них і “нормальна зарплата”

Поділитися:

Для того, аби український парламент працював ефективно, необхідно три речі: “велика ідея” – щоб розуміти “куди ми рухаємося”, правоохоронна система, яка зможе садити депутатів-корупціонерів, та “нормальна зарплата” за нормальний результат.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив голова виконкому Ради реформ Михайло Саакашвілі

На питання журналіста чи відомо Зеленському про групи впливу, які з’являються у “Слузі народу”, голова ради реформ зауважив, що Заслуга Зеленського, що у Раду пройшли молоді люди, професіонали. Однак, на за словами Саакашвілі, є й ті, то говорить, що “треба підзаробити”.

За словами Саакашвілі, він все ж вважає, що в українського парламенту є потенціал, але щоб він працював ефективніше необхідно зробити три речі:

— “Велика ідея” – щоб розуміти “куди ми рухаємося”. На думку політика, людям зараз важко, але вони можуть багато витерпіти, якщо знатимуть “куди йдуть”.

— “Правоохоронна система” – Саакашвілі розповів, що у Грузії після обрання нового парламенту за перший рік посадили 5-6 членів пропрезидентської фракції за речі, які в Україні “вважаються рутиною”: “взяв трохи грошей, додав якогось податку”.

— “Нормальна зарплата” – Голова ради реформ вважає, що не варто соромитися і треба дати парламентарям “нормальну зарплату, але коли ті дадуть нормальний результат для народу”. Мовляв, щоб був “хороший продукт” та росли доходи держави треба добре оплачувати роботу фахівців.

Читайте також:

• Мінюст хоче скасувати люстрацію усіх комуністів та переглянути очіщення влади загалом (відео)

• У Авакова хочуть більші штрафи за образу поліцейських та “реальні терміни” за газові балончики

• У Зеленського лишилося всього 175 “вірних” депутатів у “Слузі народу”. Президент втрачає контроль над фракцією – ЗМІ