Шабунін: у Раду внесли закон, який дозволить чиновникам приховувати позашлюбних дітей

Поділитися:

Група народних депутатів внесла на розгляд Верховної Ради законопроєкт, мета якого дозволити чиновникам не показувати в деклараціях позашлюбних дітей.

Про це керівник “Центру протидії корупції” Віталія Шабуніна написав у своєму блозі для Української правди.

Розкажу вам про пріоритети нашої політичної еліти під час епідемії. 28 депутатів (серед яких віце-спікер (Руслан Стефанчук – УП) та кілька голів комітетів) п’ять днів тому зареєстрували законопроєкт. Його одразу почали пхати в порядок денний позачергової сесії, – написав Шабунін

Антикорупціонер звернув увагу, що головна ціль законопроєкту – дозволити не декларувати майно неповнолітніх дітей, які не живуть з батьками-декларантами. І справа тут навіть не в корупції, підкреслює Шабунін, а в “небажанні когось з авторів засвітити в декларації позашлюбних дітей”.

А щоб не ганьбитися тільки цією нормою, пише голова ЦПК, її заховали серед інших змін, які не є такими нагальними, щоб під час епідемії їх вносити в порядок денний ВР.

Читайте також:

• “Виключимо одного або двох, слідом побіжать 10−15−20” – Арахамія пояснив, чому зі “Слуги народу” не виганяють депутатів

• ЗМІ повідомляють, що днями Саакашвілі таки отримає офіційну посаду

• Зеленський та “Слуга народу” втрачають рейтинги, але все ще обганяють суперників – опитування