Кличко об’єднує біля себе міських голів: можуть йти на вибори з УДАРом – голова Дніпра

Поділитися:

Міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що столичний голова Віталій Кличко взаємодіє з усіма очільникамии міст України та обʼєднує їх навколо себе як голова Асоціації мерів, представляючи інтереси градоначальників в Офісі президента.

Про це Філатов розповів в інтервʼю «Бабелю».

Так, у нас вождь — Віталік. Ми консолідуємося довкола нього не тому, що він мер столиці, а тому, що має бути хтось один. Він ходить туди [в Офіс президента] зі змінним успіхом. Слухають його чи ні — потрібно запитати в нього. З іншого боку, є приватні питання і Віталік не може всі їх розвʼязувати, — сказав голова Дніпра, додавши, що у міських голів є проблеми в комунікації з ОП.

За його словами, нинішня влада не дослухається до проблем очільників міст, а міські голови не слухають ОП — тому що в регіонах є свої проблеми. У приклад він навів конфлікт голови Хаківської ОДА та голови Харкова і свій спір з президентом про реконструкцію Центрального міста. При цьому він додав, що ситуація може змінитися після діалогу президента з усіма міськими головами, який має відбутися 9 квітня.

Читайте також:

• У Запоріжжі СБУ замовила ремонт 77 автомобілів і “засвітила” всі держномери

• Якщо Зеленський захворіє коронавірусом то працюватиме у телефонному режимі – заступник голови ОП

• Поліція відкрила кримінальну справу на очільника Запоріжжя, бо відмовився зупинити громадський транспорт