Швейцарська Calyx Capital Advisors перенесе завод з Польщі до України

Поділитися:
Швейцарська компанія Calyx Capital Advisors повідомила про намір перенести до України свій завод з виробництва панелей для управління побутовою технікою, який розташований у Польщі.

Про це представники компанії повідомили під час економічного форуму у Києві, з посиланням на UBN пише “Громадське”.

Зазначається, що завод планують відкрити в Івано-Франківську. Відкриття заводу дозволить створити у місті додаткові 1000 робочих місць.

Крім цього у Calyx Capital Advisors повідомили про намір відкрити ще один завод в Україні, на якому виготовлятимуть автозапчастини. Його побудують у Білій Церкві. Після запуску він створить додаткові 450 робочих місць.

У довгостроковій перспективі компанія розглядає використання більше 25 000 квадратних метрів Запорізького автомобільного заводу (ЗАЗ) для створення орієнтованого на ЄС бізнес-кампусу з обслуговування та запчастин. На заводі працюватимуть 5 000 осіб, — повідомив керівний партнер компанії Тобіас Хундертмарк.

Він зазначив, що наразі у Польщі компанія зіткнулася з проблемою щодо пошуку працівників. Відкрити завод в Угорщині занадто дорого, тому там обирали між Україною та Румунією.

Читайте також:

• Укрзалізниця передасть 5 вокзалів у концесію, оновить рухомий склад та запустить нові рейси

• У податковій пояснили про касові апарати для “безготівкових” ФОПів: якщо отримують перекази з банківських карток

• Війна та мільярдний борг: чому в Україні закрилася мережа супермаркетів “Брусничка”