SkyUp призупинив польоти до Еміратів із Запоріжжя, Львова та Харкова

Поділитися:

1 лютого 2020 року SkyUp Airlines призупинить виконання регулярних рейсів до Шарджі (ОАЕ) із Запоріжжя, Львова та Харкова. Це пов’язано із продовженням заборони виконання польотів у повітряному просторі Ірану та Іраку, введеною Державіаслужбою України через збиття літака МАУ.

Про скасування рейсів повідомляєть на сайті SkyUp.

Скасування рейсів у авіаперевізника пояснили збільшенням тривалості польотів, а також потребою робити зупинку в дорозі для дозаправлення через потребу облітати території Ірану та Іраку.

Ми вимушені ухвалити складне для нас рішення тимчасово припинити польоти регулярної програми до Шарджі із регіонів України. Щоб зробити наші польоти безпечнішими, ми змінили ці маршрути – наразі ми літаємо через території Єгипту і Саудівської Аравії, а також робимо зупинку для дозаправлення в Анталії. Така необхідність збільшує час польоту щонайменше на три години. Це створює незручності для наших пасажирів, а також провокує зміни в розкладі інших рейсів в аеропортах прильоту – Запоріжжі, Львові, Харкові, – цитують у повідомлення співвласника авіакомпанії Олександр Альба.

SkyUp Airlines розгляне можливість повернутися до виконання скасованих рейсів після того, як буде скасована заборона на польоти ад Іраном та Іраком.

Читайте також:

• Горошок та концесія: Буряк пояснив можливі причини обшуків у аеропорту Запоріжжя

• У Запоріжжі знову спробують звільнити заступників Буряка

• “Хай повертаються у свої 95-ті квартали”: Тимошенко висловилася за зміну влади