“Слуга народу” хоче місцеві вибори після адмінтерреформи

Поділитися:
Місцеві вибори в Україні відбудуться лише після проведення адміністративно-територіальної реформи та відбудуться за мажоритарною системою.

Про це на форумі «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави» у Краматорську заявив голова підкомітету Верховної Ради з питань адміністративно-територіального устрою Віталій Безгін, пише “Громадське”.

Ключовий меседж — ніяких місцевих виборів до нового адмінтерустрою. До того, як вся Україна буде покрита нормальним планом. Спочатку реформа. Державна позиція важливіша за політичну доцільність, — заявив депутат від фракції «Слуга Народу».

Також він зазначив, що проєкт змін до Конституції щодо реформи місцевого самоврядування буде внесено на розгляд парламенту у грудні.

«В мене немає сумнівів, що найпізніше до жовтня, коли мають відбутися чергові місцеві вибори, ми встигнемо змінити законодавство. Навіть якщо ми не зможемо прийняти зміни до Конституції — це наш план «А», то ми підемо по плану «Б» і приймемо відповідний пакет законів», — розповів Безгін.

Також він додав, що позиція парламентської більшості — місцеві вибори мають відбуватись за мажоритарною системою.

Читайте також:

• Місцеві вибори в Україні точно пройдуть у 2020 році – голова ВР Разумков

• Рейтинг Зеленського обвалився до 52%

• Депутатка “Слуги народу” вважає, що “пора приглушити свободу слова”