В мережі з’явився ролик, як керівництво “Слуг” обговорює колегу: називають “робочою, як корабельна сосна”

Поділитися:

В інтернеті розповсюджують відеоролик, де глава партії “Слуга народу” та керівник фракції, народні депутати Олександр Корнієнко і Давид Арахамія обговорили свою колегу Ірину Аллахвердієву перед початком прес-конференції в Миколаєві. Депутати уже назвали відео монтажем.

Про це пише “Українська правда” з посиланням на відео “Никвести”, яке поширюють в мережі та заяви депутатів опубліковані на їх сторінках у фейсбуці.

Схоже депутати могли обговорювати кандидатів на прийдешні місцеві вибори. Зокрема Корнієнко зауважив, що Аллахвердієва має провести 300 зустрічей у найближчі 3 місяці.

Ну, баба робоча, взагалі. Як корабельна сосн. Як корабельна сосна. Вона тут від**ярить (відпрацює – ред.), б**ть, триста зустрічей тобі за 4 місяці. Виграє, б**ть чисто”, – сказав на відео Корнієнко Арахамії.

Відео 18+ (присутня нецензурна лексика):

Корнієнко повідомив в фейсбуці, що ролик змонтований і фрази “вирвані з контексту”.

Проте, політик від свого імені і від імені Арахамії “приніс щирі вибачення”.

Тим часом народна депутат, яку обговорювало керівництво “Слуг”, відреагувала на відео у Facebook. Вона теж каже, що відео – монтаж, а Арахамія з Корнієнком присягнулися їй, що такого не казали.

Деякі ЗМІ сьогодні розповсюдили фейк, де згадується моє ім’я. Не хочу коментувати цей низькопробний бруд, але мушу розставити всі крапки над “і”. Опубліковане “сенсаційне відео” – монтаж (…) Мені вже подзвонили Давід Арахамія і Саша Корнієнко і присягнулися, що не говорили нічого з опублікованого, – написала депутатка.

Читайте також:

• НАЗК перевірить, за які гроші нардеп від ОПЗЖ влаштував вечірку для дружини в Москві. На неї могли витратити 1 мільйон доларів

• Аваков лишився через рішення Зеленського, а фахівці не йдуть в Уряд бо малі зарплати – Гончарук

• Серед прихильників Зеленського третина шкодувала про розпад СРСР. У Порошенка таких 3,8%, а у Бойка 81,5%