“Слуга народу” хоче змінити роботу Ради: готують закон про опозицію

Поділитися:
Народна депутатка від «Слуги Народу» Галина Третьякова пропонує доповнити так званий законопроєкт про опозицію нормами про те, як має працювати коаліція.

Про це вона розповіла в інтерв’ю Нromadske.

Однією з нагальних потреб сьогодні є підготовка закону, його готують наразі в групах, кажуть, що це закон про опозицію. Насправді парламент потребує змін не тільки в опозиції, а і в коаліції, — розповіла вона.

Третьякова зазначила, що однією з її пропозицій у робочій групі з обговорення цього проєкту закону є розписати, як працює коаліція, а не тільки, в який спосіб опозиція може просувати свої ідеї.

Дуже часто кажуть, що коаліційна угода — це оці реформи чи політики, які записані в коаліційній угоді. Це суть угоди, але має бути ще велика частина коаліційної угоди, яка називається «організаційна частина», і її можна перекласти на просту мову: “Як ми домовляємося”, щоб була прийнята ця політична програма, — пояснила депутатка.

За її словами, це допоможе налагодити співпрацю між депутатами та уникнути бійок та негативних явищ у парламенті. Третьякова назвала це «великою парламентською реформою», яка ще не виписана.

Читайте також:

• Відомий прокурор очолив “Батьківщину” в Запорізькій області

• Фракція “Голосу” переходить в опозицію, бо за рік “монобільшість зрадила цінностям, які декларувала”

• Журналістка з’ясувала, як телеграм-канали, що ймовірно ведуться з Росії, впливають на роботу Ради. Тепер їй погрожують