“Слуга народу” розпочала збір підписів за відставку Разумкова

Поділитися:

Фракція Слуга народу запросила підписні листи для відкликання спікера парламенту Дмитра Разумкова з посади. Запит на видачу підписних листів від лідера фракції СН Давида Арахамії Разумков опублікував в Facebook. Про це пише LIGA.Новини

За словами Разумкова, він направив запит в апарат Ради:

Як і обіцяв, зволікати з процесом не буду. Сьогодні колеги отримають підписні листи

Спікерка Слуги народу Юлія Палійчук заявила, що на засіданнях фракції питання про відставку Разумкова не піднімалося, але на виїзному засіданні в Трускавці заплановано обговорення кадрових питань у виконавчій і законодавчій гілках влади.

Нагадуємо:

  • За регламентом Верховної Ради, щоб відкликати спікера з посади, потрібно зібрати не менше 150 підписів нардепів. Під час розгляду питання про відкликання спікера засідання веде або один з віцеспікерів, або обраний парламентом голова з числа нардепів, які не підписували пропозицію про відкликання. На засіданні Ради спікер звітує про свою діяльність. Для усунення спікера з посади потрібно 226 голосів нардепів.
  • Між керівництвом фракції СН і спікером парламенту розгорівся конфлікт через законопроєкт про олігархів. На думку керівництва СН, Разумков навмисне намагався “збити” законопроєкт. Разумков підтвердив розбіжності.
  • На “Свободі слова з Савіком Шустером” Разумков підтвердив , що ходять чутки про його можливу відставку, але сказав, що йти не збирається. Також в ефірі програми Арахамія і перший віцеспікер Ради Руслан Стефанчук прилюдно посварилися з Разумковим через закон про олігархів.
  • 22 вересня Разумков повідомив, що запрошення до Трускавця на велике засідання “слуг” поки не отримував, але якщо його запросять, обов’язково поїде.