“Слуги народу” переплутали бізнесмена з британським музикантом у звітах по сніданку в Давосі

Поділитися:

Народні депутати зі «Слуги народу», які у Давосі у січні відвідали захід, організований фондом Віктора Пінчука, у звітах про цю поїздку написали, що зустрічались там з учасником легендарного гурту The Cure Робертом Смітом, натомість у заході брав участь інший Роберт Сміт – бізнесмен з США.

Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми: корупція в деталях».

Після відвідин заходу олігарха у Швейцарії у січні 2020 року розпорядженням голови Верховної Ради України депутатам була встановлена вимога: впродовж тижня після повернення написати «звіти про поїздку… проведену роботу та користь для України» – зазначено у документі.

Як виявили «Схеми», подані звіти двох депутатів від «Слуги народу» Роксолани Підласої та Дмитра Наталухи – майже ідентичні. Обидва згадали тодішнього прем’єр-міністра Олексія Гончарука та про виступ президента Володимира Зеленського.

Опис Українського сніданку, організованого фондом олігарха, в обох депутатів був зазначений ідентично.

Обидва парламентарі також зробили одну і ту ж помилку – написали, що зустрічалися з Робертом Смітом, британським музикантом, хоча, імовірно, йшлося про іншого Роберта Сміта, не виконавця, а бізнесмена.

Адже саме бізнесмена Роберта Сміта згадала у своєму звіті інша відвідувачка Давосу народна депутатка Євгенія Кравчук.

Однак, раптом, на сніданку в Давосі вск ж був і британський музикант, “Гетьман” додає кліп гурту The Cure на трек Lovesong.

Читайте також:

• Україна хоче від МВФ 10 мільярдів: 5,5 по трирічній програмі та 4,5 для подолання коронавірусу

• «Київстар ТБ» та Viasat дали безкоштовний доступ до дитячих та фільмових каналів

• “Фактично, економіку взяли і “на всіх парах зупинили”, – голова асоціації власників МСБ про карантин для бізнесу та пільги від Уряду