“Слуга народу” Верещук звинуватила Порошенка у тому, що він вітав Путіна з днем Росії. Депутатка послалася на заяву прессекретаря президента Росії Дмитра Пєскова

Поділитися:

Нардеп фракції “Слуга народу” Ірина Верещук в прямому ефірі телепередачі заявила, що п’ятий президент Петро Порошенко в 2014 році привітав главу РФ Володимира Путіна з днем Росії.

Про це Верещук заявила в ефірі “Свободи слова”, пише “Українська правда”.

Пан Порошенко, наприклад, 12 червня (2014 року – ред.) вітав з днем Росії (Путіна – ред.), коли уже був Слов’янськ, Краматорськ і так далі, – сказала народна депутатка.

Порошенко звинуватив її у брехні, на що Верещук обурилася і попросила його забрати свої слова. Лідер “Європейської солідарності” декілька разів повторив, що вона розповсюджує неправдиву інформацію.

Також нардеп монобільшості наголосила, що абсолютно впевнена у своїх словах і що цю інформацію легко можна перевірити. Ведучий програми Вадим Карп’як зазначив, що звинувачення Верещук – серйозне, а Росія зацікавлена в такому інформаційному закиді задля дестабілізації ситуації в Україні.

Після технічної паузи дискусія продовжилася.

Лідер “ЄС” заявив, що знайшов повідомлення з сайту президента України, в якому вказано, що “Порошенко висловив рішучий протест Путіну через танки”. Також він звернув увагу, що на сайті Кремля 12 червня 2014 року вказано, що “Порошенко привітав Путіна з днем Росії”.

Верещук в той же час повідомила, що вона цю інформацію знайшла “у багатьох джерелах”.

Дійсно, 12 червня 2014 року інформацію щодо привітання Порошенком Путіна розповсюджували низка проросійських ЗМІ в Україні з посиланням на прессекретаря президента Росії Дмитра Пєскова. Офіційний Київ не повідомляв про таке привітання, однак зазначав, що Порошенко висловив протест президенту Росії, – йшлося у розмові.

Читайте також:

• “Слуга народу ” Дубінський створив затор у Києві: знімав ролик про перевірку веломаршруту (але приїхав на позашляховику Mercedes)

• ОПЗЖ витратила 60 бюджетних мільйонів на ТБ-рекламу

• “Слуга народу”, яку виключили з фракції, приєдналася до об’єднання, яке пов’язують з Коломойським