Прес-секретар Путіна заявив, що Порошенко не вітав очільника Росії зі святами 12 червня 2014

Поділитися:

Жодних обмінів посланнями з нагоди Дня Росії 12 червня 2014 року, між президентами Росії та України Володимиром Путіним і Петром Порошенко не було, заявив прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков.

Про це пише “Інтерфакс-Україна”.

В ході спілкування з журналістами в п’ятницю Пєскова попросили підтвердити або спростувати твердження про те, що 12 червня 2014 року тодішній президент України Порошенко вітав Путіна з Днем Росії.

Не можу вам підтвердити цей факт. Ніяких обмінів вітальними посланнями, які протокольно передбачені за такими національних свят, які не здійснювалося. Чи не здійснюється, власне, і зараз, на жаль, – сказав Пєсков.

Також він заявив, що йому невідомо про телефонні розмови, під час яких звучали такі поздоровлення.

Крім того, Пєскова попросили підтвердити достовірність раніше опублікованого телефонної розмови Порошенко і Путіна, нібито відбувся 30 квітня 2015 року.

Перше. Ми ніколи не коментуємо і не розкриваємо деталі міжнародних розмов нашого президента з закордонними візаві, за винятком тієї інформації, котирую ми даємо в повідомленнях прес-служби. Друге. Що стосується опублікованого запису, мені невідомо про те, що така розмова могла мати місце, і також я не можу нічого сказати про автентичність цього запису , – сказав Пєсков.

Читайте також:

• “Слуга народу” змінили голову облорганізації партії, бо той дав відверте інтерв’ю

• Суд зобов’язав журналістів спростувати матеріали про “Справу Свинарчуків”. Bihus.Info готує апеляцію на рішення

• У відповідь на справу про Мальдіви прибічники Порошенка питають, як Зеленський вилітав в Оман